Zahrada Nučice

Zákazník na pozemku zahrady požadoval vytvořit nové okrasné záhony, výsadbu rostlin a vytvoření cesty k terase.

Zahrada mateřské školy Praha 6

V areálu soukromé mateřské školy se provedly nejprve terénní úpravy, dále se odstranila původní travnatá plocha a nainstaloval závlahový systém. Nakonec se provedla pokládka travního koberce.

Zahrada Praha 9

V prvním patře novostavby zákazník požadoval na ploše 120 m2 upravit terén, likvidaci travního porostu, vytvoření okrasných záhonů a pokládku travního koberce.

Zahrada Nupaky

U rodinného domu se zahradou o velikosti 300m2 se vyrovnala plocha zeminou a křemičitým pískem. Následně se vytvořily záhony pomocí travních lemů a na zhutnělou plochu se pokládal travní koberec.

Zahrada Praha 10

Na zahradě o velikosti 250m2 se plocha dorovnala, rozprostřel vymývaný kačírek šedo-bílé barvy, vytvořily záhony a zhotovila cesta z nášlapných betonových prken imitující dřevo.

Terasa Suchdol

Květináče umístěné na terase se postupně vyplňovaly keramzitem, zeminou a geotextilií. Po výsadbě rostlin se povrch obsypal dekoračním zeolitem a kameny.

Zahrada Rtišovice

Na předzahrádce 80m2 se vytvořily pomocí travních lemů okrasné záhony, provedla výsadba rostlin, upravila plocha a položil travní koberec.

Zahrada Jesenice - Osnice

Na novostavbě se provedly terénní úpravy, výsadba rostlin podle osazovacího plánku, pokládka travního koberce a automatická závlaha na celé zahradě.

Zahrada Čtyřkoly

Kompletní založení zahrady s výsadbou rostlin, travním kobercem a automatickou závlahou na ploše 1500 m2.

Dejvice

Úprava vnitrobloku v Praze Dejvicích

Čakovice

Kompletní založení zahrady s osazovacím plánem

Košíře

Pokládka travního koberce 40m2 v Praze - Košířích.

Zahrada Zbraslav

Úprava plochy a vytvoření potůčku s menším jezírkem

Březiněves

Kompletní založení (výsadba rostlin, skalka, terénní úpravy a založení travnaté plochy) zahrady v Březiněvsi.

Zdiměřice

Výsadba rostlin s osazovacím plánkem na ploše 700 m2 a realizace dvou ostrůvků z okrasných bílo - růžových kamenů.

Vršovice

Kompletní rekonstrukce zahrady s úpravou terénu, výsadbou rostlin a založení trávníku na ploše 200m2.

Praha - Ďáblice

Na zahradě v Praze - Ďáblicích o rozloze 140 m2 se nejprve zarovnal a propískoval terén zahrady před pokládkou travního koberce. Koberec se následně dorovnal do stejné výšky obrubníků pro lepší sekání travnaté plochy.

Terasa - Dubeč

Realizace terasy u rodinného domu v Praze - Dubči na ploše 8m2. Terasová prkna z modřínu, barva kaštan.

Slatina u Kralup nad Vltavou

Zahrada Slatina u Kralup nad Vltavou - pokládka travního koberce na ploše 178 m2 a výsadba živého plotu ze stálozelených listnatých rostlin.

Černý Most

Zákazník na ploše cca 45m2 požadoval zhotovení zahradního jezírka s celkovou úpravou plochy a položení travního koberce.

Mateřská školka AV ČR

Akademie Věd ČR požadovala pro mateřskou školku pokládku travního koberce na ploše 255m2 a celkovou úpravu plochy.

Stavba terasy

Zhotovení terasy 15 m2 z terasových prken - modřín.

Živý plot

Výsadba 100m dlouhého živého plotu z jehličnanů ( Juniperus chinensis ,,Stricta" )

Realizace automatické závlahy

Zákazník požadoval kompletní automatický zavlažovací systém na celé zahradě. Na záhony s rostlinami byla instalována kapková závlaha. Celý systém je napojen na počítačovou jednotku s čidlem závlah. Zakázka byla provedena v Praze - Uhříněvsi.

Živý plot před plotem (Kyje)

Zákazník požadoval upravit plochu před svým domem. Jednalo se o 20 m2, kde se vysadilo 13 rostlin Taxus baccata ve výšce 50 - 60 cm pro budoucí živý plot. Zakázka byla provedena v Praze- Kyjích.

Terasa z exotických prken (Velké Popovice)

Zákazník požadoval na ploše 22 m2 zhotovení terasy z exotických terasových prken Bangkitai. Plocha se nejdříve upravila,zabetonovaly se železné patice pro uchycení spodních trámů a natřela inpregnační přírodní barvou. Terasová prkna se uchycovala na trámy nerez šrouby. Nakonec se terasa natřela barvou podle přání zákazníka. Zakázka byla provedena ve Velkých Popovicích.

Menší úprava ostrůvku (Jesenice)

V Praze - Jesenicích zákazník požadoval na svém pozemku upravit část travnaté plochy. Rostliny byly vysázeny do vymývaného kačírku.

Interiérové dekorace

Interiérové rostliny a dekorace

Umělé rostliny

Umělé rostliny se především uplatňují jako doplněk, kde nejsou příliš vhodné podmínky pro rostliny živé. Jsou vyráběny z jednotlivých segmentů podle požadavků zákazníků.

Těšíme se na Vás
My

„S námi je i Vaše zahrada plná života“