Jsme nová společnost nabízející svým zákazníkům kvalitní služby v oboru zahradnictví a dekorací. Máme více než 10-ti letou praxi zejména v realizaci zahrad, dekorací interiérů a exteriérů živými květinami. Protože jsme přesvědčeni, že okolí člověka má značný vliv na kvalitu jeho života, rozhodli jsme se poskytovat právě tyto služby, které ke zkvalitnění Vašeho života určitě povedou.

dohodaNaší filosofií je poskytování co nejlepších služeb díky trvalému kontaktu s Vámi jako naším zákazníkem a partnerem. Nabízíme Vám naše zkušenosti, ale zároveň respektujeme Vaše představy a přání. Vždy usilujeme o spokojeného zákazníka, a jelikož chceme poskytnout více než jen standardní službu. Naše návrhy a konzultace provádíme u zákazníků zcela zdarma.

Ve vytváření zahrad i úpravě exteriérů a interiérů vidíme více než pouhou práci. Vidíme v ní náš příspěvek ke zkrášlení okolního životního prostředí tak, aby v nás všech vytvářelo pocit klidu a harmonie s okolím a s přírodou především.

Své služby poskytujeme v těchto oblastech:
pán se sekačkou

Exteriéry

V exteriérech navrhujeme a realizujeme kompletní služby pro Vaše zahrady. Nabízíme prodej rostlin z našeho katalogu, osazovací plány, závlahové systémy, jezírka, kameny do zahrad, pravidelnou údržbu, realizace zahrad.Květináč se samozavlažovacím systémem

Interiéry

V interiérech nabízíme našim zákazníkům květinové obaly se samozavlažovacím systémem, hydroponické rostliny a palmy, pravidelnou údržbu, půjčovnu rostlin a výrobu umělých rostlin na zakázku.


Pro spokojenost našich klientů děláme maximum.

Tato zahrada je už v dobrých rukou...

Tato zahrada je už v dobrých rukou...

Tým Zahrada plná života

Těšíme se na Vás
My

„S námi je i Vaše zahrada plná života“